Expoprint

Muljetavaldavalt individuaalne.

Siiditrükk.

Intensiivsed, rikkalikud värvid ja vastupidav tuleemus. Kasutades siiditrükki piirangud sisuliselt puuduvad  ja värvikvaliteet  on muljetavaldav. Kuna tootmine on pisut kallim, on siiditrükk sobiv valik, kui tellitakse korraga suurem hulk tooteid. Eriti hea tulemuse saame konkreetsete piirjoontega logode puhul. Siiditrüki abil saame kanda vajaliku kujundi ükskõik millisele meie 13 põhivärvitoonis kattele.

Digitaalne printimine.

Suurepärane effekt väikeste jõupingutustega. Digitaalne printimine on sobilik ka siis, kui tellitav kogus on väike. Mida iganes sa ka kangale trükkida ei soovi- ekstravagantseid pilte või detailirohkeid logosid, varjusid  või katta suuri pindasid – kõik see on võimalik trükkida kiiresti ja sobiliku hinnaga. Spetsiaalne kaitsekiht kaitseb prinditud pilti kahjustuste eest ning värvid paistavad jätkuvalt erksad. Väike puudujääk siiski on: digitaalset printimist saab teha ainult ühele poole ja valge põhjaga telgile.

Sublimatsiooni trükk

Sensatsioonilised värvid ning spekter on sisuliselt piiramatu. See uuenduslik trükimeetod võimaldab täita kõik tellija sooovid. Kõigepealt on Teil vaja pilti, mida töödeldakse vajadusel edasi arvutis ning saadud kujutisest moodustatakse peegelpilt. Edasi prinditakse pilt spetsiaalsele sublimatsioonprintimise paberile. Kui pilt on välja prinditud, siis kinnitatakse ta kuumuskindla teibiga tooriku külge. Seejärel asetatakse toorik koos pildiga kuumpressi. Kuumuse mõjul hakkab välja prinditud pilt aurustuma ja värv kandub nii toorikule. Sisuliselt kandub pilt materjali sisse. , mis kinndlustab ka trükitu pikaealise püsivuse. Kvaliteet on 99% ligilähedane fotokvaliteediga.

Sinu õigus kvaliteedile.

Expotrade kasutab ekslusiivselt testitud ja sertifitseeritud materjale mis vastavad kõikidele nõutavatele standarditele. Kõik materjalid on valmistatud 100% polüesterkangast, on kaetud polüretaankattega, veekindlad ning vett hülgavad sertifitseeritud B1tulekindluse klassiga vastavuses DIN 4102-19.